Mikro Web Tasarım

2013 tarihinde İstanbul'da kurulan Mikro Web Tasarım, Marka ortakları web tabanlı programlama ve web tasarımı alanında bizzat üretimde yer almaktadır. Web tasarımı konusunda İstanbul merkez başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hatta yurt dışında Türkiye bağlantılı firmalara hizmet sunmaktadır.

Bir araya gelmek bir başlangıçtır.
Beraberliği sürdürmek bir ilerleme,
Beraber çalışmak gerçek başarıdır.
Haydi birlikte gerçek başarılara yelken açalım.
Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.

Misyonumuz

Ticari firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir.

Vizyonumuz
Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. "Ömür boyu eğitim" yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmezi olarak görüyoruz.

KURUMSALLIK

Kurumsal şirketlerle çalışmanız hem markanız açısından hemde kolay ve hızlı hizmet alabilmek adına çok önemlidir.

DİNAMİK EKİP

Dinamik ve profesyonel kadro ile sizlere kesintisiz 7/24 Hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.

NELER YAPTIK

Türkiye'deki binlerce kurumsal ve bilinmiş markalar ile çalışmayı sürdürdük ve sürdürmeye devam ediyoruz.

Team

  • tir
  • tir
  • tir