Google Reklamları ile Müşteriler Sizi Çok Kolay Bulur

Yeni Müşteriler Kazanıp, İşletmenizin Cirosunu Yükseltin !

Google Adwords Reklamları, arama ağında reklam vermeye başlayarak ürün veya hizmetlerinizle alakalı müşterileriniz tarafından bir arama yapıldığında arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsınız.

Google Adwords reklamları, her bütçeye ve işletmeye hitap eder, gayet esnektir. Reklam için ayırmak istediğiniz bütçe tamamen sizin elinizdedir. Dilediğiniz bütçe ile hemen reklamlara başlayabilirsiniz.

Google reklamları, ürün veya hizmetinizle ilgili arama yapan müşterilere gözüktüğü için, sizinle ilgisi olmayan kişilere reklamınız gözükmez ve bütçe harcaması yapmazsınız. Unutmayın, iyi bir Web Tasarımı ile Google Reklamlarından İyi Dönüşümler Alırsınız.

Google Reklamlarının Kısaca Faydaları;

  • Rakiplerinizden önde olursunuz.

  • Yeni müşteriler sizi bulur ve Satışlarınızda artış yakalarsınız

  • Sadece tıklama/sitenize giren ziyaretçi başına ödeme yaparsınız.

  • İstediğiniz kelimelerde, belirlediğiniz şehirlerde reklamınız gösterilir.

  • Bütçe Alt Sınırınız Yok, İster 20 TL İster 2.000 TL ‘lik reklam verin.

Sitenize Girenleri Bırakmıyoruz, Onları Takip Ediyoruz...

*Kullanıcılar sitenizden verimli bir sonuç almadan çıkmış olabilirler. Sorun değil!

google adwords

Sitenizden çıkan ziyaretçileri müşteri yapabilmeniz için, onlara örneğin; haber, teknoloji veya sağlık gibi siteleri ziyaret ettiğinde reklamlarınızı tekrardan görüntülenmesini sağlayabiliriz.

Yeniden Pazarlama yöntemi sonucunda şu algı oluşmaktadır, müşteri: “ben bu siteye öğlen girip bakmıştım ama vaktim olmadığı için pek detaylı incelememiştim” diyip tekrardan sizinle iletişim kurabilmektedir.